Teyzesizsiniz
Üye Ol Giriş Yap
Teyzesizsiniz Destek Ekibi
Bu kişi ile ileşime geçebilmek için Teyzesizsiniz'e üye olup giriş yapmanız gerekmektedir.
Facebook

Teyzesizsiniz Destek Ekibi

Teyzesizsiniz Ekibi olarak yeni yılınızı kutlar, sevdiklerinizle beraber sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir 2017 geçirmenizi dileriz.

(54 gün önce)

Kullanıcı Adı: admin
Teyzesizsiniz Destek Ekibi

Teyzesizsiniz, platform aracılığı ile yazılım alt yapısını sağlar ve kişilerin birbirlerini bulmasına olanak tanır.

Teyzesizsiniz, güvenli bir platform sağlamak haricinde ara buluculuk gibi bir görev üstlenmez, lütfen sitedeki iş veya eleman arayanlarla direkt olarak iletişime geçiniz.

Teyzesizsiniz'in faaliyet kategorileri: Bebek / Çocuk Bakıcısı, Oyun Ablası, Özel Ders Öğretmeni, Gölge Öğretmen, Engelli Çocuk Bakıcısı, İK Danışmanlık Şirketi, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Kreş / Anaokulu, Yaşlı Bakıcısı, Hasta Bakıcı / Refakâtçi, Hemşire, Engelli Yetişkin Bakıcısı, Huzurevi, Yaşlı Bakım Evi, Ev İşlerine Yardımcı, Aşçı, Temizlikçi, Temizlik Şirketi

Teyzesizsiniz'e dair tüm istek,öneri ve şikayetlerinizle ilgili Teyzesizsiniz Destek Ekibi ile iletişim kurmaya çekinmeyiniz.


Beğenebileceğiniz makaleler:

BEBEK BAKICINIZA ZAM YAPMALI MISINIZ?

Bir bebek bakıcısı tuttuğunuzda, çok önemli bir rolü dolduracak birini arıyorsunuz: çocuklarınıza ilgi gösterme. Üzerinde cimrilik yapmak isteyeceğiniz biri değil. Tıpkı diğer işlerde olduğu gibi, işini iyi yaptığı için bakıcınıza zam yapmalısınız.

YATILI BİR ÇOCUK BAKICISINA MI İHTİYACINIZ VAR?

Aileniz için yatılı bir çocuk bakıcısı tutmanızı gerektirecek 8 neden...

YENİ BİR ÇOCUK BAKICISI TUTARKEN 5 GÜVENLİK ÖNLEMİ

Yeni bir çocuk bakıcısı tutarken, aileniz için adaylar arasından en iyi seçimi yaptığınızı anlamanıza yardımcı olacak bu beş güvenlik önlemini kullanın.

HASTA BAKICILARIN ASLA YAPMAMASI GEREKEN 6 ŞEY

Bir yetişkin veya yaşlı için uzman bakım temin etmek fazlasıyla zordur. Fakat aynı zamanda da oldukça tatmin edicidir. Bakıcı olmak başka birisinin hayatındaki en büyük etkiye sahip olmak demektir ve onun ailesine de destek olmaktır. Bu fırsat aynı zamanda sorumluluk da getirmektedir. 

BAKICIMA ADİL BİR MAAŞ ÖDÜYOR MUYUM?

Bir bakıcı da işe alsan, ev yardımcısı ya da ev sorumlusu da alsan, her zaman adil bir maaş sağlamak olumlu ve saygılı bir çevre sağlayacaktır. Bu ücret işverenin senin gözündeki ve sevdiklerinin değerini ortaya koyar.
İşte size çalışanınıza adil bir maaş belirlemeniz için yardımcı olacak 6 ipucu.

Mesaj Panosu

 • Ders / Oyun Ablası - MENEKŞE K. 22 gün önce

  siteniz iş aramam konusunda çok yardımcı oldu çalışmaya başladım. iş arayan ve bakıcı arayan kişiler için çok güzel bir site teşekkür ederim

 • Teyzesizsiniz Destek Ekibi 37 gün önce

  Merhaba, Dün akşam sitemizdeki teknik bir sorundan dolayı yaşanan yavaşlık giderilmiştir. Şu anda hala bir problem yaşıyorsanız bizimle hata mesajını paylaşabilir misiniz?

 • Teyzesizsiniz Destek Ekibi 37 gün önce

  Merhaba, Dün akşam sitemizde teknik sorundan dolayı yaşanan yavaşlık giderilmiştir. Şu anda hala bir problem yaşıyorsanız hata mesajını paylaşabilir misiniz?

 • Çocuk Bakıcısı - N.B. 41 gün önce

  Bence çocuk bakıcısıyla temizlik işini karıştırmasınlar ailer sonra sorun çıkıyor kimi insan temizlik işi yapar oişi yapan çocuk bakamaz ama çocuk uyurken yemek yapılır lütfen bunun bilincinde olsun aileler sonra srun çıkıyor

Tümünü göster