Teyzesizsiniz
Üye Ol Giriş Yap
Teyzesizsiniz Destek Ekibi
Bu kişi ile ileşime geçebilmek için Teyzesizsiniz'e üye olup giriş yapmanız gerekmektedir.
Facebook

Teyzesizsiniz Destek Ekibi

Sayın üyelerimiz, bu gece saat 12:00'den itibaren Teyzesizsiniz çalışma nedeniyle bir kaç saatliğine erişime kapalı kalacaktır.

(32 gün önce)

Kullanıcı Adı: admin
Teyzesizsiniz Destek Ekibi

Teyzesizsiniz, platform aracılığı ile yazılım alt yapısını sağlar ve kişilerin birbirlerini bulmasına olanak tanır.

Teyzesizsiniz, güvenli bir platform sağlamak haricinde ara buluculuk gibi bir görev üstlenmez, lütfen sitedeki iş veya eleman arayanlarla direkt olarak iletişime geçiniz.

Teyzesizsiniz'in faaliyet kategorileri: Bebek / Çocuk Bakıcısı, Oyun Ablası, Özel Ders Öğretmeni, Gölge Öğretmen, Engelli Çocuk Bakıcısı, İK Danışmanlık Şirketi, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Kreş / Anaokulu, Yaşlı Bakıcısı, Hasta Bakıcı / Refakâtçi, Hemşire, Engelli Yetişkin Bakıcısı, Huzurevi, Yaşlı Bakım Evi, Ev İşlerine Yardımcı, Aşçı, Temizlikçi, Temizlik Şirketi

Teyzesizsiniz'e dair tüm istek,öneri ve şikayetlerinizle ilgili Teyzesizsiniz Destek Ekibi ile iletişim kurmaya çekinmeyiniz.


Beğenebileceğiniz makaleler:

YAŞLI BAKIMINI ÜSTLENEN HER BAKICIDA OLMASI GEREKEN 5 ÖZELLİK

Her yaşlı bakımını üstlenen bakıcının sahip olması gereken beş özellik nelerdir? 

HER AİLENİN BEBEK BAKICISINA SORMASI GEREKEN 10 MÜLAKAT SORUSU

Her aile potansiyel bebek bakıcısına sertifikalı olup olmadığını ve acil durumlarda ne yapacağını sorması gerektiğini bilir. İşte genellikle aileler tarafından kutunun dışında olduğu düşünülen sormayı es geçmemeniz gereken 10 soru. 

BAKICILARIN DAHA ÇOK PARA KAZANABİLMESİ İÇİN 8 YÖNTEM

Bakıcılık yeni deneyimleri ve çocukları sevenlere günlük ücret sunar. Tabi bu bir iş ve bazen banka hesabınızı dolduracak daha fazla paraya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bütçeniz kısıtlıysa ve daha çok para kazanmanız gerekiyorsa, umutsuzluğa kapılmayın. 
Bakıcıların daha fazla para kazanabilme yöntemleri hakkındaki önerilerini almak için iki uzman bakıcı ile görüştük. 

ÇOCUK BAKICILARI İÇİN 5 DİSİPLİN TEKNİĞİ

Bir çocuk bakıcısı pozitif disiplin teknikleriyle çocuğun davranışlarını nasıl etkiler?

İKİZ BEBEK BAKICISI ARAYANLAR İÇİN 5 TÜYO

İkiz veya üçüz bebekleriniz olduğunda, bir dadı ya da bakıcı tutmak özel yetenekler gerektirir. Bir dadı ya da bakıcı bulmak ikiz veya üçüz bebekleri olan aileler için biraz farklı olabilir. 

HER ÇOCUK BAKICISININ ÇANTASINDA BULUNDURMASI GEREKEN 11 ŞEY

Bir çocuk bakıcısı olarak işe alındığında hazırlıklı olmalısın. Mutlaka kafanda bir çok yaratıcı ve eğlenceli oyun ve çantanda malzemeler vardır fakat aynı zamanda acil durumlar için zorunlu malzemeler, kontaktlar ve tabi ki atıştırmalıklar bulundurmak gerekiyor. İşte sana yardımcı olması için bir liste, sadece sokağa adım atsan bile hazırlıklı olman gerekenler!

Mesaj Panosu

 • Çocuk Bakıcısı - Nezaket K. 53 gün önce

  Ankara Mamak ya oturuyom çocuk baktırmak isteyen aileler iletişime geçebilirler anne şefkati ile bakılır çocuğunuz deneyin görün

 • Çocuk Bakıcısı - Hulya A. 60 gün önce

  Mrb.ANK-Etimesgut Piyadedeyim.2 yetişkin28-29 yş.üniv.mezunu çalışan çocuklarım var..Bebek yada Çocuklarınıza bir anne şefkati ve sevgisiyle kendi ferah evimde tam gün bakabilirim.Çocuğunuza teyze size bir abla olurum..Evim Sakarya ortaokulu ve Piyade PTT yanındadır.Herkese saygılar sunuyorum ...Hülya A.

 • Ders / Oyun Ablası - MENEKŞE K. 82 gün önce

  siteniz iş aramam konusunda çok yardımcı oldu çalışmaya başladım. iş arayan ve bakıcı arayan kişiler için çok güzel bir site teşekkür ederim

 • Teyzesizsiniz Destek Ekibi 97 gün önce

  Merhaba, Dün akşam sitemizdeki teknik bir sorundan dolayı yaşanan yavaşlık giderilmiştir. Şu anda hala bir problem yaşıyorsanız bizimle hata mesajını paylaşabilir misiniz?

 • Teyzesizsiniz Destek Ekibi 97 gün önce

  Merhaba, Dün akşam sitemizde teknik sorundan dolayı yaşanan yavaşlık giderilmiştir. Şu anda hala bir problem yaşıyorsanız hata mesajını paylaşabilir misiniz?

Tümünü göster