Teyzesizsiniz
Üye Ol Giriş Yap

Temizlikçi

Temizlikçi

Ev işlerine yetişmekte zorlanan kişiler günlük ev temizliği, yemek, çamaşır, market alışverişi, ütü gibi işler için birisini arayabilirler. Bu seçenek daha çok anne olanların işlerini büyük ölçüde kolaylaştırır. Temizlikçi olarak çalışan bayanlar sayesinde her zaman eviniz tertemiz kalır. Bu da doğal olarak anneleri mutlu eder. İşten eve geldiğinizde çocuklarınızın oyuncaklarıyla dağıttığı bir ev yerine, zamanında toplanmış derli toplu bir evle karşılaşırsınız.

İşte temizlikçi almayı düşünenler için sağlayacağı kolaylıklar:

1. Temizlikçi Sizin İçin En Çok Zaman Alacak İşleri Halleder

Çamaşır makinesine çamaşırları yerleştirmek kolay bir iş gibi görünse de eğer kalabalık bir aile iseniz sanıldığı kadar kolay olmadığını anlayacaksınız. Çamaşırları kirli sepetinden ayrılması, yorgan, yastık gibi örtülerin çıkarılması, renklilerle beyazların ayrılması, yıkadıktan sonra serilmesi, kuruyan çamaşırların toplanması, ütü yapılacak olanların ütüsünün yapılması, tüm bunları düşündüğünüzde işler karmaşık bir hal alabilir. İşte böyle durumlar bir temizlikçi imdadınıza koşar. Tüm işlerinize yardımcı olur ve sizi bütün bu yüklerden kurtarır.

2. Temizlikçiler Acil Durumlarda Yardım Meleğinizdir

Bütün gün işteydiniz ve bir akrabanızın ya da arkadaşınızın akşam çaya veya yemeğe geleceği haberini aldınız. Anlık veya son dakika haberiyle gelen misafirlerinizi nasıl ağırlayacağınızı kara kara düşünürsünüz. Hangi ikramlıkları hazırlayacağınızı, evde dağınıklığın olup olmadığını, temizlenmesi gereken yerlerin olup olmadığını hepsini düşünmek ve işe koyulmak zorundasınız. Lakin eğer bir temizlikçiniz var ise bütün bu sıkıntılarınızdan kurtulursunuz, çünkü temizlikçi sizin için tüm bu işleri seve seve yapacaktır.

3. Referanslı Temizlikçi Aldığınızda Eşyalarınız Güvende Kalır

Temizlikçi olarak çalıştırdığınız elemanınız yatılı olarak veya gündüz çalışabilir. Eğer ihtiyacınız olan günde 4-5 saat içinde sadece temizlik işi yapacak olan bir kişi ise uygun ücretle bir temizlikçi çalıştırabilirsiniz. Temizliğinizi yapacak olan bayanda arayacağınız en önemli özelliklerden güven unsurudur. Kimse evindeki kıymetli eşyaların kaybolmasını, kırılmasını ya da yıpranmasını istemez. Bunun dışında temizlikçi eşyaların nasıl korunacağını, eşyalara zarar vermeden ne şekilde temizleneceğini çok iyi bilirler. Tüm kiri eşyalarınıza zarar vermeden kolayca çıkarmanın yollarını bulurlar. Bu nedenle referanslı kişilerle çalışmak ev sahiplerinin çok işine yarayacaktır.

Eğer siz de temizlik işlerinizi görecek birini arıyorsanız Teyzesizsiniz.com ailemize ücretsiz katılarak aradığınız, tam size uygun bir temizlikçi bulabilirsiniz. Teyzesizsiniz.com size Türkiye’nin dört bir yanından yakın çevrenizde bulunan temizlik işi yapacak kişileri kolaylıkla bulmanızı sağlar. Profilinizde bulunan detayları doldurarak temizlikçi aradığınızı, alacağınız elemandan yapılmasını beklediğiniz görevleri ve tüm diğer detayları belirttikten sonra ilanınız diğer ilanlarla beraber yayınlanacaktır. Bu ilanınız üzerinden Teyzesizsiniz.com aracılığı ile size ulaşmak isteyecek olan kullanıcılardan gelen mail ve bildirimlere sayfanın üst kısmında bulunan bildirim ve mail göstergelerinden ulaşabilirsiniz.

Teyzesizsiniz.com ailesi olarak tüm eleman ve iş arayışlarınızda sizlere destek olmaya hazırız. Yeter ki eviniz temiz kalsın, misafirleriniz en iyi şekilde ağırlansın!