Teyzesizsiniz
Üye Ol Giriş Yap

Sizden Gelenler...

5
"Teyzsizsiniz'i kullanarak bir bakıcı buldum"    2 Mart 2013
Facebook
 • Tavsiyeler ve Kurallar

Tavsiyeler ve Kurallar

Teyzesizsiniz'i daha verimli bir şekilde kullanabilmek için lütfen aşağıdaki konulara dikkat ediniz:

 1. Lütfen Teyzesizsiniz'i kuruluş amacı dışında kullanmaya çalışmayınız. Teyzesizsiniz.com, bakım hizmeti arayan aileler ile bakım hizmeti sağlayan bireyleri ve kurumları sanal olarak buluşturan bir sosyal ağ platformudur, kesinlikle bir arkadaşlık platformu değildir. Teyzesizsiniz'i bir arkadaşlık platformu olarak veya amacının dışında başka işler için kullanmaya çalışan kullanıcılar, herhangi bir uyarı yapılmadan platformdan silineceklerdir.

 2. Lütfen Teyzesizsiniz'i spam reklam için kullanmayınız. Bloglar, mesajlar, gruplar gibi sayfalarda sadece şahsınızla ve bakıcılıkla ilgili konuları paylaşabilirsiniz, bunun haricindeki ticari amaçlı reklamlar ve kullanıcılar bir uyarı yapılmadan platformdan silineceklerdir. Yine aynı şekilde fazla sayıda kullanıcıya veya çok sayıda mesaj atarak spam yapan kullanıcılar bir uyarı yapılmadan platformdan silineceklerdir.

 3. Lütfen iş ve eleman bulma sürecinide sabırlı olunuz. Bu süreç uzun sürebilir ancak unutmayınız ki kendinize uygun bir iş veya elaman bulduğunuzda uzun yıllar beraber çalışmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca lütfen profil alanlarınızı doldurduğunuzdan emin olunuz. Eksik profiller aramalarda görünemeyebileceği için diğer üyelerin size ulaşmalarının zorlaştıracağından süreci yavaşlatabilir. Sık sık Teyzesizsiniz'e giriş yapıp size gelen mesajları kontrol etmeyi unutmayınız.

 4. Lütfen diğer kullanıcılara mesaj yazarken ne aradığınızı tam olarak anlatan detaylı mesajlar yazınız. Detaylı yazılan mesajlar karşı tarafın sizi daha çok ciddiye almasını sağlayacaktır.

 5. Lütfen içerik olarak platforma katkıda bulununuz. Bakım hizmetleriyle ilgili blog yazısı yazarak platform içeriğine katkıda bulunmanız sizi platformda daha görünür yapacağı gibi Google aramaları ile de profilinize daha çok ziyaretçi gelmesini sağlayacaktır.

 6. Lütfen sağ menüdeki düğmeleri kullanarak Teyzesizsiniz'i sosyal ağlarda paylaşınız. Böyle bir paylaşım, profil ziyaretçi sayınızı artıracağı için süreci hızlandıracaktır.

 7. Şüphesiz ki Teyzesizsiniz birbirinden değerli üyelere sahip bir sosyal ağ platformu. Ancak başka yerlerde olduğu gibi platformumuzdaki güven ortamını da kötüye kullanmak isteyen insanlar olabilir. Bu sebeple yeni tanıştığınız kişilere temkinli yaklaşmanızı, kişisel bilgilerinizi paylaşmamanızı veya herhangi bir hizmet almadan bir ödeme yapmamanızı hatırlatırız. Teyzesizsiniz olarak tabi ki tüm temennimiz hiçbir tatsız olayın yaşanmaması yönündedir...

 8. Teyzesizsiniz'in hizmet kalitesini yüksek tutmamıza yardım etmek için lütfen kurallara uymayanları hemen bize bildiriniz. Bunun için sayfanın alt kısmındaki Şikayet Et bağlantısını kullanabilirsiniz.

 9. Teyzesizsiniz'e kayıt olurken lütfen kullanıcı adınızı dikkatli belirleyiniz. Kullanıcı adları güvenlik sebebi ile daha sonra değiştirilemeyeceği gibi telefon numarası, eposta adresi, internet platformu adına benzer bilgilerden oluşan kullanıcı adlarına ait profiller platformdan silineceklerdir. Ayrıca kullanıcı adınızın herhangi bir şekilde yanıltıcı olmamasına da özen göstermelisiniz.

 10. Telefonda kendisini Teyzesizsiniz'in müşteri temsilcisi olarak tanıtan ve aracılık hizmeti sağlamak isteyen kişilere itibar etmeyiniz. Teyzesizsiniz, güvenilir platform alt yapısını sağlamak haricinde eleman arayan ile iş arayan arasında bir ara buluculuk görevi üstlenmez.

 11. Kullanıcı şikayetlerinizi lütfen direkt olarak sadece Teyzesizsiniz Destek Ekibine iletiniz. Gerekli incemeler yapıldıktan sonra Destek Ekibi uygun işlemi yapacaktır. İnceleme süreleri her duruma göre farklılık göstermekle beraber anlık dönüş almanız mümkün olmayabilir, lütfen sabırlı olunuz. Platform haricindeki gerçekleşen iletişimleri (telefon, sms vb.) denetleme imkanımız olmadığını hatırlatmak isteriz. Haklı bile olsanız kullanıcı şikayetinizi tüm platforma duyurmak, şikayet ettiğiniz kişi ile olan diyaloglarınızı platform üzerinden yayınlamak kesinlikle yasaktır. Bu tip duyurular hatta duyuruyu yapan kullanıcılar platformdan silineceklerdir.

Teşekkürler.