https://teyzesizsiniz.com/

Üye Ol Giriş Yap

Son yorumlar

Sizden gelenler...

"Bu siteye tesekkurler. Aradıgımız aileyi bulduk. Herkeze Allah yardımcı olsun."    14 Haziran 2014
Facebook

Tüm makaleler

  BOŞANAN ANNE-BABALAR İÇİN ÇALIŞACAKLARA 10 ÖNERİ

  Boşanan anne-babalar için çocuk bakıcısı olarak çalışmak bir dizi yeni kural ve esasları içerir. 

  ÇOCUKLARA BOŞANMAYI NASIL AÇIKLAYABİLİRSİNİZ

  Aileniz bölünüyorsa, arkadaşınızın anne-babası ayrılıyorsa ya da ünlülerin boşanması haberlerde üst sıralardaysa, işte çocuklarla bunu konuşmak için 12 öneri. 

  YAŞLILARIN EVCİL HAYVAN SAHİBİ OLMALARI İÇİN 6 SEBEP

  Hepimiz dört ayaklı sevimli arkadaşlarımızı severiz. Köpekten kediye, tavşandan iguanaya, tüm evcil hayvanlar hayatımıza paha biçilemez değerler katarlar. Fakat özellikle yaşlılığımızda çok yardımcı olabildiklerini biliyor muydunuz? 

  ÇOCUKLAR OKULDAYKEN ÇOCUK BAKICINIZI EVDE TUTMALI MISINIZ?

  Siz ve çocuklarınız çocuk bakıcınızı seviyorsunuz. Çocuklarınızın küçüklüğünden beri sizinle, onsuz bir hayat düşünemiyorsunuz.

  Fakat çocuklarını ilkokula başlayınca ya da okul çağına gelince, planlar değişti. Artık tam zamanlı bir çocuk bakıcısı eskisi gibi pratik değil. Yine de, çocuklarınız evdeyken ve siz onlarla olamadığınızda hala onun yardımına ihtiyacını var.
   
  Sizin, aileniz ve çocuk bakıcınız için en iyi olana nasıl karar verirsiniz?

  BÜYÜK ANNE-BABALARIN TORUNLARINDAN ÖĞRENEBİLECEĞİ 10 ŞEY

  Çocuklar garip şeyler söyleyip yapabilirler, özellikle büyük anne-babalarının gözetimindeyken... Fakat yetişkinler günümüz çocuklarından birçok şey öğrenebiliyor. Torununuz ister 2 yaşında ister 22 yaşında olsun, üzerine konuşabileceğiniz bazı öneriler.

  EVDE KALAN YAŞLI BİRİNE NASIL YARDIM EDİLİR

  Sevdiğiniz yaşlı birine nasıl yardımcı olacağınıza karar vermenize yardımcı olacak faydalı öneriler listesi.

  AİLENİZİN YEMESİ GEREKEN 9 SÜPER YİYECEK

  Süper yiyeceklerin hepsi harika ama gerçekte ne olduklarını biliyor musunuz? Süper yiyeceklerin neler olduğunu ve bugün hangisini yemeniz gerektiğini öğrenin! Süper yiyecekler her yerde! Bu süper yiyeceklerin tüm sağlığınız için mükemmel olduğunu duymuşsunuzdur, ama neden? Süper yiyecekler nelerdir ve onları böyle özel kılan nedir?

  BÜYÜK ANNE-BABA VE ÇOCUKLAR: İŞTE BU İLİŞKİNİN HARİKA OLMASININ 15 SEBEBİ

  Büyük anne-baba ve torunlar arasında özel bir bağ vardır. Temelinde yatan sevgi, bağlılık, eğlence ve saf mutluluk vardır. Bu bağdan dolayı, büyük anne-baba olmak insanın hayatındaki en özel anlardan birisidir. 

  ÇOCUKLAR İÇİN MÜZİK DERSLERİ VE AKTİVİTELER

  Çocuğunuz için doğru müzik dersini seçin. 

  ÇOCUKLAR İÇİN DİL DERSLERİ

  Çocuğunuz için en iyi yabancı dil eğitimini seçin...

  YAŞLILARIN DÜŞMESİNİ ÖNLEYECEK 12 ÖNERİ

  Yaşlandıkça düşmek hatta sendelemek bile oldukça tehlikeli bir hal alabilir. Uzmanlara göre, her 65 yaş ve üstü üç kişiden biri her yıl kalça kırıklarına, ciddi yaralanmalara ve beyin tamvalaranı neden olan düşüşler yaşıyor. 

  KÖTÜ BİR GÜNLÜK BAKIM MERKEZİNİN 8 BELİRTİSİ

  Sonunda küçüğünüzü günlük bakım evlerine bırakma vakti geldi ya da pek olumlu olmayan deneyimlerden sonra günlük bakım merkezinizi değiştirdiniz. Gergin olmak doğaldır, bu daha dikkatli olmanız anlamına geliyor. Durumun üzücü bir hale gelmesine izin vermeyin. Birkaç basit işaret aramak kadar kolaydır. Çocuğunuzun katıldığı merkezin en kritik merkez olması, hislerinizi kullanmanızla başlar, altıncı hissiniz de dahil! 

 • YAŞLILAR İÇİN 7 KIŞ GÜVENLİĞİ ÖNERİSİ

  Kış ayları boyunca, buz, kar ve soğuk hava herkesin hayatını zorlaştırabilir. Kaygan kaldırımlar ve soğuk hava büyük oranda yaralanmalara ve hastalığa neden olabilir, özellikle yaşlılar için. İşte yaşlı nüfusun karşılaştığı kışın ortak tehlikelerine karşı yardım olacak öneriler. 

  YATILI BİR ÇOCUK BAKICISINA MI İHTİYACINIZ VAR?

  Aileniz için yatılı bir çocuk bakıcısı tutmanızı gerektirecek 8 neden...

  ÇOCUKLARIN ÖZGÜVENİNİ ARTTIRMANIN 7 YOLU

  Çocuğunuzun diğer çocukların sataşmalarına karşı engel olmak mı istiyorsunuz? Güvenlerini arttırın. İşte her yaştaki çocuğun özgüvenini arttırmanın yolları. 

  YATILI ÇOCUK BAKICISI OLMANIN 10 FAYDASI

  Yatılı çocuk bakıcılığı işini hiç düşündünüz mü? Aileyle yakından çalışmak, çeşitli deneyimler kazanmak ve harika bir çocuk bakıcısı olmak için harika bir fırsat. Binlerce aile her yıl yatılı çocuk bakıcısı arıyor, birini hemen kap! 

  ÇOCUKLARA OKULU SEVDİRMENİN 10 YOLU

  Siz ve bakıcınız çocuklar için korkunç okul günlerini nasıl eğlenceli bir şey haline getirirsiniz? Yaz tatili başladığından itibaren çocuklar neyin yaklaştığını bilirler. Bu korkunç kelime: okul! Fakat okul, çocuklar için sinir bozucu, korkunç, nefret edilen bir kelime olmak zorunda değildir. 

  ALERJİYİ RAHATLATMAK İÇİN 3 TEMİZLİK ÖNERİSİ

  Burun akıntısı, kaşıntı, göz yaşarması gibi alerji belirtilerine evdeki yoğun alerjik bölgeleri temizleten uzmanların önerileriyle elveda deyin.

  BİR ÇOCUK BAKICISININ SAHİP OLMASI GEREKEN 10 NİTELİK

  Bir çocuk bakıcısının sahip olması gereken 10 niteliği derledik. Çocuk bakıcısı çalışanı olarak, çocuk bakıcılığı iş başvurularına yardımcı olacak bu soruları sorun. 

  FELCİ NASIL ÖNLEYEBİLİRSİNİZ?

  Kendinize ve önemsediğiniz kişilere yardım etmek için felcin risk faktörlerini ve belirtilerini öğrenin. 

Kullanıcıyı Engelle

Bu kullanıcı sahte ise lütfen Site Yöneticisine bildiriniz.

Bu kullanıcıyı engellemek istediğinizden emin misiniz?