Teyzesizsiniz
Üye Ol Giriş Yap

Özel Ders İlanları

Özel Ders İlanları

Çocuklarınız okul hayatları içerisinde zaman zaman öğrenme güçlüğü çekebilir, bazen de okulda aldıkları eğitim yeterli gelmeyebilir. Böyle durumlarda anne-baba olarak çocuğunuzun eğitimini destekleyici özel ders eğitimi aldırmak zorunda kalabilirsiniz. Özel ders eğitimi sürecinde öğretmen seçimi çocuğun derse karşı ilgisini kazanmak açısından önemlidir. Daha önce çocuklarla özel ders tecrübesi olan, işini iyi bilen, çocuğun ilgisini kazanabilen ve eksik olduğu konuda başarı elde etmesini sağlayacak bir özel ders öğretmeni bulmak o kadar da kolay olmayabilir. Özel ders ilanları verirken anne-babaların dikkat etmesi gereken bazı konular vardır. Bu hususlara dikkat ederek çocuğunuza yardımcı olabilecek en iyi özel ders öğretmenini bulabilirsiniz.

İşte özel ders ilanları verirken dikkat etmeniz gereken hususlar:

1. Özel Ders İlanları Verirken Referans İsteyin

Teyzesizsiniz.com ailesi olarak sistemimizde özel ders ilanları da verebilirsiniz. Teyzesizsiniz.com sayfamız hem özel ders ilanları vermek isteyenlere hem de özel ders öğretmeni olarak eğitim vermek isteyenlere hizmet vermektedir. Özel ders ilanları vermek istediğinizde sayfamızın “Sesini Duyur” bölümünden hızlı bir şekilde duyuru paylaşabilirsiniz. Özel ders ilanları verdiğinizde etkili ve donanımlı olan özel ders öğretmenlerine ulaşabilmek için ilanınızda adaylardan referans istemeyi unutmayın. Referanslar adaya daha rahat güvenebilmenizi, çocuğunuza ne derece yardımcı olabileceğini ve çocuğunuzun ihtiyaçlarını karşılayıp karşılayamayacağını daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır.

2. Özel Ders İlanı Verirken Çocuğunuzun Durumunu Açıkça Belirtin

Çocuğunuzun hangi konuda eksik olduğunu, öğrenme ile ilgili yaşadığı sıkıntıları, karakterini ya da öğrenme güçlüğüne sebep olacak bir rahatsızlığı varsa ne olduğunu belirtmeniz adaylarınızı daha rahat seçmenize yardımcı olacaktır. Özel ders ilanları verirken açık olmanız, çocuğunuzun ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak olan özel ders öğretmenini bulmanızı kolaylaştıracaktır. Özel ders ilanları verirken çocuğunuzun özelliklerini tam olarak belirtmeniz adayların bu işi yapıp yapamayacaklarını da daha rahat anlamalarını sağlayacaklardır.

3. Özel Ders İlanı Verirken Deneme İsteyin

Özel ders öğretmeninin nasıl eğitim verdiğini, çocuğunuzla olan ilişkisini, çocuğunuzun eksik olduğu alana yönelik bir eğitim tekniği uygulayıp uygulamadığını görmek için özel ders ilanları verirken bir veya iki ders çocuğunuza özel ders vermesini istediğinizi belirtin. Aday çocuğunuza özel ders eğitimi verirken siz de yanlarında bulunun. Bu şekilde eğer istemediğiniz bir durum, eğitim şeklini beğenmeme, verim alınamayacağını öngörme ya da önerebileceğiniz bir şey olduğunda tavsiyede bulunabilirsiniz.

Teyzesizsiniz.com sayfamızdan özel ders ilanları verirken yukarıda belirttiğimiz hususlara da dikkat ederseniz, adaylarınızı çok daha rahat bulabilir, çocuğunuzun eğitimi için en uygun hizmeti alabilirsiniz. Teyzesizsiniz.com sayfamızın size sunduğu “Grup Üyeliği” özelliğini kullanarak sizin gibi özel ders eğitimi almak isteyen ya da özel ders öğretmeni olmak isteyen kişilerle bir araya gelerek, fikir alış-verişinde bulunabilir, Türkiye’nin en büyük ve kaliteli portalından faydalanabilirsiniz.