Teyzesizsiniz
Üye Ol Giriş Yap

Hakkımızda

Teyzesizsiniz.com, Rolla Labs A.Ş. tarafından 2012 yılında hayata geçirilmiş bir sosyal ağ projesidir. Kısa sürede yoğun ilgi alarak ciddi bir üye portföyüne ulaşan sitemiz kollektif bir çalışmanın ürünüdür. Teyzesizsiniz.com'daki birçok özellik üyelerimiz tarafından talep edilmiş ve biz Rolla Labs A.Ş. tarafından uygulamaya geçirilmiştir.

Misyonumuz:

1. Ailelerin ev personel arayış sürecine destek olacak teknik alt yapıyı sunarak sevdiklerini güvenli bir şekilde emanet edebilecekleri kişilere kavuşmalarını sağlamak.

2. Ev personeli olarak iş arayan kişilerin kendilerine en uygun iş ve aileye ulaşmalarına yardımcı olarak, yeni yüzyılın en büyük sorunlarından birisi olan istihdam probleminin çözümüne katkı sağlamak.

Vizyonumuz:

Teknolojinin gücünü insanların hayatına değer katmak için kullanarak iş arayan ve iş verenler arasında bir iletişim köprüsü oluşturmak ve ev personeli temini konusunda Türkiye'nin dört bir yanında ilk akla gelen yurt dışındaki örnekleri ile yarışabilen kurumsal firma olmak.

Teyzesizsiniz.com, sizlere profesyonel bir hizmet sunabilmek ve bilgi güvenliğini en üst düzeyde sağlayabilmek için her biri konularında dünya lideri firmalar ile çalışmaktadır.