Teyzesizsiniz
Üye Ol Giriş Yap
abican
E-posta Kontrolü Yapılmış E-posta Kontrolü Yapılmış
Telefon Kontrolü Yapılmış Telefon Kontrolü Yapılmış
Bu kişi ile ileşime geçebilmek için Teyzesizsiniz'e üye olup giriş yapmanız gerekmektedir.
Facebook

Ev Işlerine Yardımcı Bayan (Tercihen Otomobil Kullanabilen/sürücü Belgesi Olan) Ücret Çalışma Zamanına Bağlı Olarak (1000-2000 Tl )

Kullanıcı Adı: abican
Profil Tipi: Eleman Arayan
İl: İzmir
İlçe: Balçova
Cinsiyet: Bay
Yaş: 65
Ne Arıyorsunuz? - İlan Başlık: Ev işlerine yardımcı bayan (Tercihen otomobil kullanabilen/sürücü belgesi olan) ücret çalışma zamanına bağlı olarak (1000-2000 TL )
Ne Arıyorsunuz? - İlan Detay

Yalnız yaşayan 64 yaşında emekli bankacıyım. Nefes darlığı ile ilgili bir rahatsızlığım var (KOAH)... Yatalak değilim. Ev işlerinde bana yardımcı olacak güvenilir,titiz, tertipli, becerikli, dürüst, vefalı, tercihen otomobil kullanabilen bir yardımcıya ihtiyacım var.(Yatılı kalınacaksa bir çocuklu olabilir.) .Üstüste iki gün olmamak şartıyla haftada 2 gün izin kullanılabilir.
ahmet bircan özağar(Yatılı veya yatısız, tam zamanlı yada yarım gün... örn : saat...öğleyin 12:00 - akşam18:00 arası gibi...) ***NOT : Yaz aylarında Urla İskele Yüce Sahil'deki Yazlığımda, kış aylarında ise Balçova' daki Balçova Kipa'ya, Balçova Termal Tesislerine, Teleferik, İnciraltı ve 9 Eylül Üniversite Hastanesine çok yakın mesafedeki dairemde...karşılıklı olarak görüşüp anlaşırsak; menkul veya gayrimenkul karşılığında, ölünceye kadar bakma sözleşmesi de yapılabilir. (gönderilen mesajlara sitenin uyguladığı kota kuralları nedeniyle cevap veremiyorum. Mesajlarınızda bildirdiğiniz telefon numaralarını da yine sitenin kuralları çerçevesinde görememekteyiz. lütfen bu durumu göz önünde bulundurunuz.)

En Son Kullandığı Arama Kriterleri:
İzmir / Şehir Dışında Çalışır Kullanıcıları da Göster: Evet / Yaş: 18-44 / Hasta Bakıcı,Yaşlı Bakıcısı,Hemşire,Gündelikçi / Temizlikçi,Eve Yardımcı,Refakâtçi,Aşçı

Profil Tamamlanma Oranı

100%