Teyzesizsiniz
Üye Ol Giriş Yap
Ahu Ö.
E-posta Kontrolü Yapılmış E-posta Kontrolü Yapılmış
Telefon Kontrolü Yapılmış Telefon Kontrolü Yapılmış
Bu kişi ile ileşime geçebilmek için Teyzesizsiniz'e üye olup giriş yapmanız gerekmektedir.
Facebook

Bebeğimize Iyi Bakabilecek Ve Ailemizden Biri Gibi Olabilecek Bir Yardımcı Arıyoruz. We're Looking For A Person That Care Our Babygirl Well And We Can See A Part Of Our Family.

Kullanıcı Adı: Ahu Ö.
Profil Tipi: Eleman Arayan
İl: Eskişehir
İlçe: Tepebaşı
Cinsiyet: Bayan
Yaş: 31
Ne Arıyorsunuz? - İlan Başlık: Bebeğimize iyi bakabilecek ve ailemizden biri gibi olabilecek bir yardımcı arıyoruz. We're looking for a person that care our babygirl well and we can see a part of our family.
Ne Arıyorsunuz? - İlan Detay

Çalışan anne-babayız. Yedi aylık bebeğimize bakacak güvenilir özenli oyun oynamayı ve çocukları seven, -belki uygun zamanlarda annesi bebeğiyle vakit geçirirken ev işlerinde de yardımcı olabilecek- sabah 8.30 akşam 18.30 saatleri arasında evimizde bulunabilecek ve ailemizden biri gibi görebileceğimiz birini arıyoruz.
Hi, we're working as parents, we're looking for a person to look after our 7 months old babygirl that trustable and attentive person loves children and playing with them. the person that can do houseworks in suitable times and work 8.30 am to 6.30 pm. We're looking for a person that we can see her a part of our family.

Planlanan İş Başlangıç Tarihi: Hemen
Aranan Hizmetler
Mesleğiniz: Psikolojik Danışman

En Son Kullandığı Arama Kriterleri:
Eskişehir / Tepebaşı / Çocuk Bakıcısı

Profil Tamamlanma Oranı

100%