Teyzesizsiniz
Üye Ol Giriş Yap
AyselFirat
Bu kişi ile ileşime geçebilmek için Teyzesizsiniz'e üye olup giriş yapmanız gerekmektedir.
Facebook

Bakıcılık

İş Arayan Güvenlik Profili

Kimlik
Belgesi ?
İkametkah
Belgesi ?
Savcılık
Belgesi ?
Sağlık
Belgesi ?

Referanslar

Bu kullanıcıya ait referanslar mevcutsa görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Kullanıcı Adı: AyselFirat
Profil Tipi: İş Arayan
İl: Ankara
İlçe: Çankaya
Telefon: Bu kullanıcı uzun süredir Teyzesizsiniz'e giriş yapmadığı için bu alanı göremiyorsunuz.
Cinsiyet: Bayan
Yaş: 52
Ne Arıyorsunuz? - İlan Başlık: Bakıcılık
Ne Arıyorsunuz? - İlan Detay

Bu ilanı annem adına açan bendeniz oğlu galip firat.kendisi şu an yatılı olmak suretiyle yaşını almış bir hanımın yanında yardımcı olarak çalışmakta fakat günlerdir göremediğim annemle telefon konuşmalarımız neticesinde halinin hiçte iyi olmadığını hissetmiş olmama binaen bu ilanı verme gerekliliğini hissettim zira kendisinin haberi yoktur.umuyorum ki bu paltformda güzel bir iş,en nihayetinde güzel ve etik sahibi bir aile bularak ona sürpriz yapmış olurum.elbette herkesin annesi kendisine bir başkadır'dan yola çıkarak olabildiğince yansız tarif yapmaya çalışacağım.52yaşında olan annem,bize belli etmese de elbette ki büyük ve yüklü evlerin temizliğinden ziyadesiyle yorulmaktadır.fakat annemi ve bu zamana kadar yapmış olduğu işi ve aileleri yorumladıklarıma göre o işlerde 20yaşındaki bir kadın dahi yorulurdu.mesela şu an çalışmakta olduğu evdeki hanımın kendisi 'Osmanlı torunuymuş!'.şimdi,bu ibareden de anlaşılacağı üzre,özellikle son zamanlarda türemiş,kendilerini böyle tanımlayan insanlar zaten en başta Osmanlı'yı yanlış yorumlamış oluyorlar ki hangi Osmanlı padişahı ya da hanedan üyesi ona hizmet edenleri kul olarak görüyordu?maalesef ki gündem,tv.dizileri vs.ler,gerçekten bihaber kılıp,insanları böyle alalede bir kibre bürümektedir.gördüğünüz üzre 20yaşındaki bir kadın da yorulabilir bu iş/lerde değil mi?gereksiz gibi gözüken fakat annemin sıhhati açısından benim için çok önemli olan bu etik mevzusuna giriş yapmamın sebebi,hepimizin de,hangi iş olursa olsun birilerinin hizmetçisi olduğu gerçeğine parmak basma arzumdandır.yani,sizin mesleklerinizin adının 'hizmetçi/bakıcı' olmaması sizin de birilerinin hizmetçisi/bakıcısı olmadığı anlamına gelmiyor.üzerine basarak dillendirdiğim bu mevzu şahsen,oğlu adına benim için çok mühim.annemin sıhhatini önemsiyorum çünkü kendisi çok ince düşünen,çok hassas birisidir.bu kadar ince düşünen birisi sizce bir yabancının çocuğuna kendi çocuğu gibi bakar mı bakmaz mı?bu kadar hassas olan birisi,yapması gereken işleri yapmayıpta kendisine hiç laf getirtir mi?tam da bu sualler neticesinde etik sahibi olan ailelerin iş ilanlarına talibiz.
not:bendeniz,oğlu galip,hali hazırda odtüde okumaktayım.kız kardeşim de aynı benim gibi öğrencidir,İstanbul'da.babamın emekli öğretmen maaşı,annemin ve benim çalışmam ile ucu ucuna geçiniyoruz zira kaldığımız ev kira(100.yıl/Balgat),kredi borcumuz var yıllardır ödediğimiz ve İstanbul gibi bir yerde okuyan bir kız çocuğu.
not:ücreti direkt olarak yazmayı uygun görmedin keza pek çok değişken olabilir;daha esnek/katı iş vb. gibi.ayriyeten,karşılıklı görüşülerek belirlenmesi taraftarıyım.

Sunulan Servisler

Gereken pek çok şeyi yapabilecek dinamikte ve bilincindedir annem.

Müsaitlik

Belirli bir zaman aralığımız yoktur.tercihen 2,olmadı 1gün izin günü talebimizdir.

Tecrübe: 8 yıl
Şehir Dışında da Çalışır: Hayır
Evcil Hayvan Olan Ortamda Çalışır mısınız?: Evet
Medeni Durum: Evli
Çocuk Sayısı: 2

Beğenebileceğiniz makaleler:

BAKICI MI KREŞ Mİ?

İşe gittikten sonra çocuklarınıza kimin bakacağına karar vermenize yardımcı olması için bu listeyi kullanabilirsiniz. 

NASIL HARİKA BİR OKUL SONRASI BAKICISI OLUNUR?

Tüm yaştaki çocuklar için en iyi okul sonrası bakıcısı olmak için aşağıdaki 9 ipucunu kaçırma.

İDEAL BAKICI NASIL BULUNUR?

Çocuğunuza bakacak başka birine güvenmek yeteri kadar zordur ve uygun adayı bulmak işi daha da zorlaştırır. İşte en uygun çocuk bakıcısını bulmak için yapmanız gerekenler. 

YAŞLI BAKIMINI ÜSTLENEN HER BAKICIDA OLMASI GEREKEN 5 ÖZELLİK

Her yaşlı bakımını üstlenen bakıcının sahip olması gereken beş özellik nelerdir? 

YENİ BİR ÇOCUK BAKICISI TUTARKEN 5 GÜVENLİK ÖNLEMİ

Yeni bir çocuk bakıcısı tutarken, aileniz için adaylar arasından en iyi seçimi yaptığınızı anlamanıza yardımcı olacak bu beş güvenlik önlemini kullanın.

YATILI BİR ÇOCUK BAKICISINA MI İHTİYACINIZ VAR?

Aileniz için yatılı bir çocuk bakıcısı tutmanızı gerektirecek 8 neden...

BEBEK BAKICISI İŞ TANIMI YAZMAK İÇİN 6 ÖNERİ

En uygun bebek bakıcısını bulmak için ideal tanımını yapın.

DOĞRU ÇOCUK BAKICISI SEÇİMİ İÇİN 5 TÜYO

Bir çocuk bakıcısıyla görüşme vakti geldiğinde, adayları sınırlandırmak ve en doğru olanı bulabilmek ürkütücüdür. Temel nitelikleri belirledikten sonra, basit bir listeyle favorilerinizi sınırlandırabilirsiniz. Ek görevlerden niteliklere kadar tam bir liste oluşturmak biraz zordur fakat bakıcınız ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamalıdır.

YATILI ÇOCUK BAKICISI OLMANIN 10 FAYDASI

Yatılı çocuk bakıcılığı işini hiç düşündünüz mü? Aileyle yakından çalışmak, çeşitli deneyimler kazanmak ve harika bir çocuk bakıcısı olmak için harika bir fırsat. Binlerce aile her yıl yatılı çocuk bakıcısı arıyor, birini hemen kap! 

ÇOCUK BAKICINIZA TEŞEKKÜR ETMENİN FARKLI YOLLARI

Çocuk bakıcınız ailenizin önemli bir üyesidir, bu yüzden ona ne kadar değer verdiğinizi bildiğinden emin olun, işte çocuk bakıcınıza teşekkür etmek için 21 fikir... 

Mesaj Panosu

Profil Tamamlanma Oranı

100%

Sesini Duyur

Daha fazla Sesini Duyur mesajı