https://teyzesizsiniz.com/

Üye Ol Giriş Yap
AyselFirat
Bu kişi ile ileşime geçebilmek için Teyzesizsiniz'e üye olup giriş yapmanız gerekmektedir.
Facebook

Bakıcılık

İş Arayan Güvenlik Profili

Kimlik
Belgesi ?
İkametkah
Belgesi ?
Savcılık
Belgesi ?
Sağlık
Belgesi ?

Referanslar

Bu kullanıcıya ait referanslar mevcutsa görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Kullanıcı Adı: AyselFirat
Profil Tipi: İş Arayan
İl: Ankara
İlçe: Çankaya
Telefon: Bu kullanıcı uzun süredir Teyzesizsiniz'e giriş yapmadığı için bu alanı göremiyorsunuz.
Cinsiyet: Bayan
Yaş: 52
Ne Arıyorsunuz? - İlan Başlık: Bakıcılık
Ne Arıyorsunuz? - İlan Detay

Bu ilanı annem adına açan bendeniz oğlu galip firat.kendisi şu an yatılı olmak suretiyle yaşını almış bir hanımın yanında yardımcı olarak çalışmakta fakat günlerdir göremediğim annemle telefon konuşmalarımız neticesinde halinin hiçte iyi olmadığını hissetmiş olmama binaen bu ilanı verme gerekliliğini hissettim zira kendisinin haberi yoktur.umuyorum ki bu paltformda güzel bir iş,en nihayetinde güzel ve etik sahibi bir aile bularak ona sürpriz yapmış olurum.elbette herkesin annesi kendisine bir başkadır'dan yola çıkarak olabildiğince yansız tarif yapmaya çalışacağım.52yaşında olan annem,bize belli etmese de elbette ki büyük ve yüklü evlerin temizliğinden ziyadesiyle yorulmaktadır.fakat annemi ve bu zamana kadar yapmış olduğu işi ve aileleri yorumladıklarıma göre o işlerde 20yaşındaki bir kadın dahi yorulurdu.mesela şu an çalışmakta olduğu evdeki hanımın kendisi 'Osmanlı torunuymuş!'.şimdi,bu ibareden de anlaşılacağı üzre,özellikle son zamanlarda türemiş,kendilerini böyle tanımlayan insanlar zaten en başta Osmanlı'yı yanlış yorumlamış oluyorlar ki hangi Osmanlı padişahı ya da hanedan üyesi ona hizmet edenleri kul olarak görüyordu?maalesef ki gündem,tv.dizileri vs.ler,gerçekten bihaber kılıp,insanları böyle alalede bir kibre bürümektedir.gördüğünüz üzre 20yaşındaki bir kadın da yorulabilir bu iş/lerde değil mi?gereksiz gibi gözüken fakat annemin sıhhati açısından benim için çok önemli olan bu etik mevzusuna giriş yapmamın sebebi,hepimizin de,hangi iş olursa olsun birilerinin hizmetçisi olduğu gerçeğine parmak basma arzumdandır.yani,sizin mesleklerinizin adının 'hizmetçi/bakıcı' olmaması sizin de birilerinin hizmetçisi/bakıcısı olmadığı anlamına gelmiyor.üzerine basarak dillendirdiğim bu mevzu şahsen,oğlu adına benim için çok mühim.annemin sıhhatini önemsiyorum çünkü kendisi çok ince düşünen,çok hassas birisidir.bu kadar ince düşünen birisi sizce bir yabancının çocuğuna kendi çocuğu gibi bakar mı bakmaz mı?bu kadar hassas olan birisi,yapması gereken işleri yapmayıpta kendisine hiç laf getirtir mi?tam da bu sualler neticesinde etik sahibi olan ailelerin iş ilanlarına talibiz.
not:bendeniz,oğlu galip,hali hazırda odtüde okumaktayım.kız kardeşim de aynı benim gibi öğrencidir,İstanbul'da.babamın emekli öğretmen maaşı,annemin ve benim çalışmam ile ucu ucuna geçiniyoruz zira kaldığımız ev kira(100.yıl/Balgat),kredi borcumuz var yıllardır ödediğimiz ve İstanbul gibi bir yerde okuyan bir kız çocuğu.
not:ücreti direkt olarak yazmayı uygun görmedin keza pek çok değişken olabilir;daha esnek/katı iş vb. gibi.ayriyeten,karşılıklı görüşülerek belirlenmesi taraftarıyım.

Sunulan Servisler

Gereken pek çok şeyi yapabilecek dinamikte ve bilincindedir annem.

Müsaitlik

Belirli bir zaman aralığımız yoktur.tercihen 2,olmadı 1gün izin günü talebimizdir.

Tecrübe: 8 yıl
Şehir Dışında da Çalışır: Hayır
Evcil Hayvan Olan Ortamda Çalışır mısınız?: Evet
Medeni Durum: Evli
Çocuk Sayısı: 2

Beğenebileceğiniz makaleler:

HARİKA BİR BAKICI OLDUĞUNUZUN 10 İŞARETİ

Harika bir bakıcı olduğunu nasıl anlarsın? Bu belirtileri bir kontrol et...

BİR BEBEK BAKICISINDA DİKKAT ETMENİZ GEREKEN 19 ÖZELLİK

Eğer mükemmel bakıcıyı oluşturabiliyor olsaydın, onda nelerin olmasını isterdin? Bir çok insanla yaptığımız konuşmalara göre insanların bakıcılarda en çok neler aradıklarını öğrendik.

İşte ailelerin genellikle aradıkları özellikler listesi.

İDEAL BAKICI NASIL BULUNUR?

Çocuğunuza bakacak başka birine güvenmek yeteri kadar zordur ve uygun adayı bulmak işi daha da zorlaştırır. İşte en uygun çocuk bakıcısını bulmak için yapmanız gerekenler. 

BAKICI MI KREŞ Mİ?

İşe gittikten sonra çocuklarınıza kimin bakacağına karar vermenize yardımcı olması için bu listeyi kullanabilirsiniz. 

ÇOCUK BAKICI MÜLAKATLARI İÇİN ANNELERDEN 6 ÖNERİ

Çocuk bakıcılığı işi için mülakata gitmek ürkütücü ve göz korkutucu görünebilir. Hangi soruları soracakları, aileyi sevip sevemeyeceğiniz ya da çocuklar yanınıza gelmekten çekinmesi ile ilgili endişeleriniz olabilir, yeni bir aile ile buluştuğunuzda oldukça gergin olabilirsiniz. Ama endişelenmeyin, sinir bozucu birkaç şey hakkında yardımcı olmak için buradayız! 

BİR ÇOCUK BAKICISININ SAHİP OLMASI GEREKEN 10 NİTELİK

Bir çocuk bakıcısının sahip olması gereken 10 niteliği derledik. Çocuk bakıcısı çalışanı olarak, çocuk bakıcılığı iş başvurularına yardımcı olacak bu soruları sorun. 

BEBEK BAKICILARININ KAÇINMASI GEREKEN 7 HATA

Bebek bakıcısı olarak tek bir nedenden dolayı işe alındınız: güven. Bu güveni bozmamak ve işinizi kaybetmemek için bu yedi bebek bakıcısı günahından uzak durun. 

Mesaj Panosu

Profil Tamamlanma Oranı

100%

Sesini Duyur

Daha fazla Sesini Duyur mesajı

Kullanıcıyı Engelle

Bu kullanıcı sahte ise lütfen Site Yöneticisine bildiriniz.

Bu kullanıcıyı engellemek istediğinizden emin misiniz?